O Yacht-Poolu

Vítejte na stránkách YACHT-POOL Společnost Yacht-POOL Insurance Service GmbH byla založena v roce 1976. Naším cílem je vytvořit optimální pojistné podmínky v oblasti rekreační plavby s ohledem na potřeby klientů, ať už se jedná o plavbu na vnitrozemských vodách, nebo mořích a oceánech, zda je plavidlem malý člun, nebo zaoceánská jachta s profesionální posádkou.

Silnou stránkou společnosti Yacht-Pool jsou vysoce kvalifikovaní odborníci ze širokého spektra oblastí: námořního práva, pojišťovnictví, lodních konstrukcí, chartru a jachtingu...

Náš logický koncept produktů, naše nestrannost a dlouholeté pozitivní zkušenosti našich zákazníků z nás učinily to, čím jsme - přední evropskou společnost v oblasti pojištění chartru a lodí.

Yacht-Pool nabízí širokou paletu produktů, od celoročního pojištění depozitu, odpovědnosti skipperů, pojištění pro případ nehody, až po pojištění profesionálních skipperů, pojištění členů posádky a pojištění lodí. Naše největší zkušenosti jsou v oblasti pojištění chartru.

Nespornou výhodou (kromě pojištění storna nájmu) je jejich celoroční platnost (12 měsíců). Každé z pojištění lze sjednat on-line na naší webové stránce.

Je nám potěšením, že vám můžeme neustále dokazovat výhody pojištění Yacht-Pool.

váš YACHT-POOL Team.

zakladatel yach-pool

Dr. Friedrich Schöchl
zakladateľ a konateľ spoločnosti
DEUTSCHER YACHT-POOL
Versicherungs-Service GmbH.Yacht-Pool - legislativní úprava: Společnost DEUTSCHER YACHT-POOL Versicherungs-Service GmbH je registrována na základě ohlašovací povinnosti v NBS jako subjekt finančního trhu - finanční zprostředkovatel z jiného členského státu v odvětví pojištění pod reg. číslem RegFAP: 191273
YACHT - POOL s.r.o. je administrativní centrum pro Slovensko a Čechy.
YACHT - POOL s.r.o. neodpovídá za obsah stránek www.yacht-pool.sk
Informace uvedené na stránkách mají informativní charakter.
Kompletní podmínky jsou uvedeny ve Speciálních pojistných podmínkách YACHT POOL, které jsou součástí pojistných smluv.
Autorem textu je v plném rozsahu DEUTSCHER YACHT-POOL Versicherungs-Service GmbH. Schützenstr. 9 Ottobrunn 85521